FULVICA Premium Black – Polski Produkt Suplement Diety

Oczyszczanie organizmu, popularnie nazywane detoksem, służy usunięciu z niego metali ciężkich oraz różnego rodzaju substancji toksycznych, nadmiaru produktów będących efektem procesów przemiany materii.

Jak oczyścić organizm z głową?

Metody oczyszczania organizmu zalecane przez strony internetowe i przez ekspertów od odżywiania są rozmaite: od łagodnych i dostępnych wszystkim metod, jak picie wody lub wody z cytryną, do okresowej diety półpłynnej lub całkowitej głodówki.

Dlaczego oczyszczanie organizmu jest ważne

Organizm podczas procesów trawiennych i metabolicznych produkuje wiele związków chemicznych, w tym takie, które zakwaszają lub w inny sposób obciążają organizm. Diety oczyszczające organizm mają na celu usprawnienie procesu usuwania tych niepożądanych substancji i wspomaganie pracy układu pokarmowego oraz układu metabolicznego.

Własności wspomagające metabolizm, a co za tym idzie pomagające w oczyszczaniu organizmu, posiadają naturalne kwasy humusowe zawarte w suplemencie Fulvica. Również produkty spożywcze takie jak żurawina, buraki i owoce – na przykład maliny, wiśnie, jagody oraz figi, zarówno świeże, jak i suszone, wykazują takie właściwości. Produkty te mają działanie antyoksydacyjne (przeciwutleniające) i pomagają wymiatać z organizmu wolne rodniki i inne toksyny pojawiające się w wyniku procesów metabolicznych.

Warto dodać, że w oczyszczaniu organizmu przydatne są wszystkie produkty spożywcze, które pomagają odkwasić organizm i wprowadzają równowagę kwasowo-zasadową. Fulvica dzięki zawartości kwasów humusowych, fulwowych, huminowych oraz pH 8.1 (co warto dodać o znacznie lepszej wchłanialności i zasadowości niż np. woda kranowa) wspomaga przywracanie naturalnego balansu pH w organizmie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.