FULVICA Premium Black – Polski Produkt Suplement Diety

Fulvica – czym jest Fulvica?

Fulvica Premium Black to nowy polski brand w segmencie płynnych suplementów diety na polskim rynku. Potocznie nazywana jest „czarną wodą”.

Dlaczego Fulvica jest czarna?
Fulvica zawiera naturalne kwasy humusowe (w tym fulwowe i huminowe) pochodzące z materii organicznej występującej pomiędzy torfem, a skałami leonardytów. Są one najbardziej rozpowszechnionymi w przyrodzie związkami organicznymi występującymi we wszystkich ekosystemach: w glebach, w wodach słodkich i morskich, jako tzw. rozpuszczony węgiel organiczny.
Nie stosujemy konserwantów, cukrów, słodzików czy barwników. Odpowiednia w diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Benefity picia „czarnej wody”.
Dzięki unikalnemu na skalę światową składowi oraz zawartości kwasów fulwowych posiada ona wiele prozdrowotnych właściwości m.in.: wspomaga oczyszczanie organizmu z nadmiaru toksyn, pomaga przywrócić naturalne pH, alkalizuje oraz dostarcza bardzo rzadkich i cennych minerałów, które występują w produkcie w sposób naturalny.

Ile wynosi dzienna porcja.
Zalecana dzienna porcja do spożycia w ciągu dnia: 500ml (1 butelka) – 93,5 mg kompleksu naturalnych składników organicznych (kwasów humusowych).

Czy dzieci mogę pić Fulvicę?
Tak, dzieci od 6 r.ż. mogą pić Fulvicę, pamiętając aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Czy producentem jest polska firma?
Tak, producentem Fulvica Premium Black jest w 100% Polska firma Aqua East Polska Sp. z o.o. z woj. lubelskiego. Laureat Certyfikatu Marka Lubelskie oraz Nagrody Innowacyjna Firma 2021.

Skąd pochodzą składniki?
Naturalne kwasy humusowe (w tym fulwowe i huminowe) pochodzące z materii organicznej występującej pomiędzy torfem, a skałami leonardytów. Miejsce wydobywania należy do tajemnicy handlowej firmy. Produkt produkowany jest w Polsce.

Czy picie „czarnej wody Fulvica” jest bezpiecznie.
Fulvica jest suplementem diety, nadzorowana przez Sanepid oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Posiada szereg badań akredytowanych laboratoriów oraz Polskiego Zakładu Higieny.  Produkt eksportowany jest do kilkunastu krajów, m.in.: Grecji, Rosji, Wielkiej Brytanii, Kataru, Turcji, USA.

Czy Fulvica powoduje przebarwienia zębów?
Nie, Fulvica nie powoduje przebarwień szkliwa zębów.