FULVICA Premium Black Water – Polski Produkt Prozdrowotna Czarna Woda
Aktywnie CZARNA

Aktywnie CZARNA

Fulvica w swoim składzie posiada naturalne substancje organiczne (kwas fulwowy, humusowy i huminowy) otrzymane z pradawnych roślin. To unikalny mineralny, odżywczy, odpornościowy i wzmacniający suplement diety, efektywnie wchłaniany przez żywe komórki naszego ciała.

Po treningu – Fulvica.

Kwas fulwowy zawarty w Fulvica Premium Black Water aktywnie przeciwdziała negatywnym efektom  dwutlenku węgla i kwasu mlekowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych, gdyż jego cząsteczka zawiera 45% wysoko wchłanialnego tlenu, który dostarczany jest wprost do komórek mięśniowych sportowców w trakcie i po wysiłku. Zapewnia to lepszą wytrzymałość, wyższy poziom energii na dłużej a także wydatnie skraca czas regeneracji po wysiłku fizycznym.
Fulvica skutecznie wzmacnia tkankę łączną: ścięgna, wiązadła, stawy, dzięki produkcji kolagenu z krzemionki zawartej  również w warzywach i owocach.

Kwas fulwowy działa podobnie jak kreatyna ale będąc naturalną i organiczną substancją nie powoduje typowych negatywnych skutków ubocznych związanych z długotrwałym używaniem farmakologicznej kreatyny. Kwas fulwowy pomaga w odchudzaniu i kontroli wagi ponieważ efektywnie odżywia komórki naszego organizmu i redukuje niezdrowe łaknienie.

 

PO TRENINGU – FULVICA