FULVICA Premium Black – Polski Produkt Suplement Diety

Fulvica Premim Black to nowość na rynku europejskim. Wyróżnia się nie tylko swoją intrygującą czarną barwą, ale przede wszystkim wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi dla organizmu człowieka. 

Dlaczego woda Fulvica jest czarna? 

To pytanie chyba najbardziej nas nurtuje. Unikalny kolor wody Fulvica to zasługa wyjątkowego połączenia kwasów humusowych, fulwowych oraz huminowych. Te naturalne i organiczne składniki wydobywane są z osadzającej się ponad 80 milionów lat materii roślinnej. 

Dlaczego “czarna woda” Fulvica jest zdrowa?

Wyjątkowa kompozycja kwasów humusowych zawarta w „czarnej wodzie” Fulvica wpływa prozdrowotnie na nasz organizm. Kwasy humusowe to związki o działaniu alkalizującym, pomagają więc przywrócić naturalną równowagę kwasowo – zasadową. Co więcej, kwasy te likwidują grzyby oraz niektóre wirusy, jednocześnie chroniąc komórki przed różnymi rodzajami promieniowania – zwłaszcza ultrafioletowym i radioaktywnym, przez co pozytywnie wpływają na kondycję skóry i działają zapobiegawczo m.in. na nowotwory.

Ale to nie wszystko! 

Dzięki kwasom huminowym Fulvica wspomaga oczyszczanie naszego ciała z nadmiaru toksycznych substancji. Za to kwas fulwowy wzmacnia układ odpornościowy i zmniejsza podatność na infekcje oraz zakażenia wirusowe, czy bakteryjne. Jest także silnym antyoksydantem, regulatorem zdrowego odczynu pH, a także czynnikiem stymulującym produkcję kolagenu. 

Dla kogo czarna woda Fulvica?

Fulvica Premium Black to solidne wsparcie w naszych codziennych zmaganiach. Ma orzeźwiający smak bez cukru. Jest produktem wegetariańskim i wegańskim. Nie zawiera alergenów takich jak: drożdże, pszenica, gluten, soja, mleko, jaja, czy konserwanty.